Десятого вересня майже о першій ночі на пункт зв’язку ДПРЧ-18 ГУ ДСНС у Рівненській області надійшло телефонне повідомлення про те, що з вікна одного з житлових будинків по вул. Шкільній у Здолбунові йде густий дим.
Черговий караул ДПРЧ-18 у складі 3 чоловік виїхав на місце події, де було встановлено, що горить квартира на п’ятому поверсі. У ході обстеження помешкання там було виявлено власника квартири, його онука, дочку з чоловіком.


Жінку та її співмешканця працівники ДСНС у складі ланки ГДЗС винес­ли на свіже повітря та передали працівникам швидкої медичної допомоги. В подальшому жінку з діагнозом: термічний опік полум’ям 2-3 А ступеня, до 30 % площі тіла було госпіталізовано в опіковий центр м. Рівне. Чоловіка з діагнозом: різана рана поперекової ділянки, правої лопатки, термічний опік полум’ям поперекової ділянки госпіталізовано в реанімаційне відділення Здолбунівської ЦРЛ. Власник квартири разом з онуком самостійно покинули задимлене помешкання.
У квартирі вогнем знищено диван, частину підлоги, телевізор та речі домашнього вжитку. Причиною пожежі стало куріння в ліжку.
Шановні громадяни! Дотримуйтесь елементарних вимог правил пожежної безпеки і пам’ятайте, що ваші життя та здоров’я залежать від вас самих.
Ярослав СТРІЛЕЦЬКИЙ,
провідний інспектор
Здолбунівського РС ГУ ДСНС.
На фото: наслідки пожежі.

Comments are now closed for this entry