Рятувальники Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області звертаються до всіх мешканців та гостей району з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах!
Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, у місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.
Уникайте купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання, де поблизу є рятувальні пости, дно водойми перевірене.


Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров’я. Тверезо розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам надто дорого!
У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам’ятайте, що навчити дитину жити безпечно, можна лише власним прикладом. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.
Зверніть увагу!
З початку року на водних об’єктах Здолбунівщини загинуло 2 людини.
Особливу тривогу викликає вік загиблих - гинуть молоді люди. Найстрашніше у цій ситуації те, що більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки.
У зв’язку з цим рятувальники звертаються до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я! Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги. Пам’ятайте, що вода приховує у собі небезпеку. Зробіть усе можливе для того, щоб не допустити трагедії! Ваше життя у ваших руках!
Вадим ТИШКУН,
провідний інспектор відділу техногенної безпеки
Управління запобігання НС ГУДСНС України
у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry