Нині пора жнив. А це пожежонебезпечний період. І відповідальність за майбутній хліб несемо ми всі, кожен громадянин нашої країни. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати (нерідко у несправному стані), людські недбалість і безвідповідальність. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність з вогнем у хлібних масивах - кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин тощо - можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.
Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.
Не можна забувати й про те, що приборкати пожежу на полі, яка дуже швидко може набути значних масштабів, дуже складно. Нерідко ліквідовувати їх доводиться із залученням значних сил рятувальних підрозділів, а значить і затратами значних матеріальних засобів і людських ресурсів.
Вогонь на відкритій території в безвітряну погоду може поширюватися зі швидкістю 1 метр за секунду, а у вітряну – до 10 метрів за секунду; водночас висота полум’я сягає 2-х метрів. Найнебезпечнішою є пожежа, що поширюється при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості. Як правило, територія таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується в 2-3 рази.
Тому зараз основним спільним завданням і сільгоспвиробників, і представників Держтехногенбезпеки є забезпечення пожежної безпеки не лише місць збирання, а й зберігання і переробки зерна та грубих кормів.
Давайте разом збережемо наш хліб!
Ярослав СТРІЛЕЦЬКИЙ,
старший інспектор Здолбунівського
РВ Управління Держтехногенбезпеки
у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry