6 лютого об 11 год. 36 хв. до пункту зв’язку пожежної частини надійшло повідомлення про загорання двох гаражів у гаражному кооперативі “Затишок” по вул. Стефановича. Чергового про це сповістив один із власників сусіднього гаража одразу ж після виникнення пожежі.
На її гасіння прибули три пожежно-рятувальні підрозділи. В першу чергу рятувальники вжили заходів щодо недопущення поширення полум’я на інші гаражі, а згодом ліквідували вогонь у самому осередку його виникнення.
За словами рятувальників, гасіння пожежі ускладнювалося тим, що один із гаражів був заповнений легкозаймистими матеріалами – дерев’яними виробами, каністрами з пальним та мастилом. А це створювало реальну небезпеку для вогнеборців. Завдяки професійним діям, мужності начальника караулу А. В. Клочка, командира відділення В. М. Пальчевського, пожежного Ю. О. Антонюка, інспектора С. В. Опацького не було допущено перекидання полум’я на сусідні споруди і вдалося врятувати значні матеріальні цінності, зокрема автомобіль з сусіднього гаража.
Погорільці відмовились коментувати подію та підраховують збитки. Внаслідок пожежі згорів автомобіль ВАЗ 2103, 1976 р. в., перекриття даху площею 30 м кв. (див. фото).
Експерти встановлюють причину загорання.
За січень 2011 року на Здолбунівщині сталося 8 пожеж, загибелі на них людей не допущено.
Сергій РАДУТНИЙ,
начальник Здолбунівського РВ УМНС України 
в Рівненській області, підполковник служби ЦЗ.

 

Comments are now closed for this entry