Спільне звернення Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Міністерства освіти і науки України

     Як свідчить статистика, кількість випадків дитячого травматизму минулого року в порівнянні з 2007 р. збільшилась на 18. В нашій країні нещасні випадки щодня призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів, щороку - майже двох тисяч юних громадян.

     Біда трапляється там, де дітей залишають напризволяще, забуваючи, що на кожному кроці на них чатує небезпека. Серед першопричин сумних та трагічних наслідків, як правило, -легковажне поводження дітей з вогнем, газом, водою, незнання елементарних правил безпечної поведінки.
Незабаром літні канікули. На жаль, вони теж не проходять без прикрих випадків. Ситуація, що склалась, викликає занепокоєння і стурбованість.
Шановні батьки!
     Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про їх безпеку - дотримуйтесь правил безпечної поведінки у побуті!
     Виховуйте у дітей культуру безпеки, на власному прикладі демонструючи обережність у поводженні з вогнем, газом, засобами побутової хімії, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам‘ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неочікувана мить не стала початком великої біди, давайте дітям чіткі рекомендації, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам‘ятайте, що життя наших дітей залежить від нас самих!
 

 

Comments are now closed for this entry