Зранку 7 березня працівники Здолбунівської ЦРЛ, йдучи на роботу, помітили, що вночі було розбито пам’ятну дошку Степанові Бандері, встановлену в грудні 2008 року. Під дошкою було також намальовано знак нацистської свастики. Правоохоронні органи, які одразу прибули на місце злочину, склали протокол та відкрили кримінальне провадження.
Варто зазначити, що це не єдиний пам’ятник діячам ОУН та УПА, пошкоджений цими днями. Так, на Стрийщині Львівської області в ніч на 6 березня було завдано ушкоджень пам’ятнику та барельєфу Бандери. А на околиці Львова в ніч на 7 березня невідомі особи намагалися знести пам’ятник Романові Шухевичу, який стоїть біля музею генерал-хорунжого УПА по вул. Білогорща. Громадськість вважає ці акти вандалізму відповіддю на знесення пам’ятника Леніну в м. Охтирка. Проте там націоналісти діяли серед білого дня в присутності міліції та відеокамер, а не вночі, по-злодійськи.
Разом з тим, громадська організація “Молодіжний націоналістичний конгрес” оголосила грошову винагороду за надання інформації щодо вандалів. Усіх, хто був свідком цих подій, володіє цінною інформацією та посприяє розслідуванню справи, чекатиме винагорода у розмірі 1000 гривень.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry