“У мене на подвір’ї лежить невідома жінка”, - із таким повідомленням до чергової частини Здолбунівського райвідділу внутрішніх справ у Рівненській області 4 січня звернувся 27-річний Тарас, житель села Здовбиця. З одягу на тілі жінки, віком 45-50 років, була одна лишень кофтина. Решта одягу, речі були розкидані у дворі навпроти.
Ніхто із опитаних сусідів та жителів села загиблу не впізнав, тож, очевидно, що була нетутешня. Як майже оголена жінка потрапила на подвір’я господарства у селі Здовбиця, взялись з’ясовувати правоохоронці. Очевидці, яких вдалось відшукати, повідомили, що бачили її 3 січня у маршрутному таксі сполученням “Рівне-Здовбиця”. До кого прямувала жінка? - питання лишалось без відповіді. Судово-медичне дослідження тіла показало, що смерть наступила в результаті переохолодження. Не було і жодних ознак насильницької смерті.


Переглянувши сюжет на місцевому телебаченні, загиблу впізнала донька. Її мати, 50-річна Марія, проживала у селі Олександрія Рівненського району і вже тривалий час підтримувала стосунки із чоловіком у селищі Мізоч на Здолбунівщині. Третього січня ввечері вона у стані алкогольного сп’яніння намагалась доїхати із обласного центру до Мізоча. Однак пізній маршрут був лише до Здовбиці, а це - за 14 кілометрів. Вочевидь, жінка хотіла дістатись додому пішки, проте, не розрахувала власні сили.
Як зазначають експерти, коли людина замерзає, відбувається зворотній процес і здається, що її навпаки кидає в жар, тому й речі загиблої були розкидані, а сама вона без нічого так і залишилася лежати на снігу...
Катерина ЗАГУРСЬКА,
СЗГ УМВС.

Comments are now closed for this entry