До чергової частини Здолбунівського РВ УМВС надійшло повідомлення від 47-річного громадянина м. Здолбунів про те, що 18 березня ц. р. близько 9 години невідома йому жінка ромської національності, яка жебракувала, викрала жіночу сумочку з його квартири, в якій знаходились косметика та гроші в сумі 130 гривень. Відразу ж на місце події черговим було направлено слідчо-оперативну групу.
В ході проведення оперативно-пошукових заходів правоохоронці затримали 24-річну громадянку на ім’я Христина та її 12-річну двоюрідну сестру Мальвіну, під одягом останньої й було виявлено викрадену сумочку.


При опитуванні гр. Христини стало відомо, що 14 березня вона спільно зі своєю сім’єю, а саме зі свекрухою, дядьком, двоюрідною сестрою Мальвіною та своїми двома малолітніми дітьми приїхали в м. Здолбунів, щоб жебракувати. Зі слів підозрюваної, раніше вона ніколи не викрадала чужі речі, а до крадіжки її спонукала нестача коштів.
- За цим фактом відносно Христини порушено кримінальну справу за частиною 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України (таємне викрадення чужого майна з проникненням у житло). Вирішується також питання про порушення кримінальної справи за ст. 304 ККУ (втягнення малолітнього у злочинну діяльність), – зазначив начальник слідчого відділення Здолбунівського РВ УМВС капітан міліції Олександр Панасюк, а проти гр. Мальвіни будуть застосовані заходи виховного характеру.
Такий «заробіток» для Христини загрожує позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Триває слідство.
Вікторія Гетманчук,
помічник начальника по взаємодії 
з громадськістю та ЗМІ Здолбунівського РВ УМВСУ в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry