Нічні гонки… на тракторі
До відділення міліції зателефонував житель с. Залісся Н., механізатор місцевого агрогосподарства, і повідомив про зникнення трактора МТЗ-82, що напередодні ввечері він поставив поблизу будинку, де проживає, не замкнувши при цьому дверцята. Як виявилося, син господаря, студент одного із навчальних закладів м. Рівне, вирішив порозважатися, сівши за кермо трактора без дозволу батька. Однак, далеко заїхати через брак пального любителю пригод не вдалося. А тому залишив трактор “ночувати” на шляху між селами Залісся і Клопіт.
Витівка сина викликала неабиякий переполох у сім’ї. А батько, запримітивши пропажу, навіть не подумав, що до цього можуть бути причетні найближчі люди, тому додав клопоту ще й міліціонерам, завдяки діям яких і вдалося прояснити ситуацію.
Порушили вічний спочинок
Жителька с. Білашів Д., навідавши місце поховання своєї матері на сільському кладовищі, виявила пошкодженим надмогильний бетонний хрест, про що повідомила правоохоронців. Як було встановлено, це зробив співмешканець покійної С.
Поповнився трагічний список жертв оковитої
Наприкінці липня у квартирах по місцю проживання були виявлені мертвими 29-річний З. із селища цементників та 35-річний С., також мешканець Здолбунова, без ознак насильницької смерті. Обидва зловживали алкогольними напоями. Прикро, що до цього трагічного списку потрапила і жінка – 55-літня О.
Через довіру позбувся велосипеда
Під приводом з’їздити до магазину двоє невідомих осіб попросили у здолбунівчанина К. скористатися його велосипедом “Україна”. Шахраї пенсіонерові транспортного засобу так і не повернули.
Нашкодила блискавка
Неприємність трапилася у жителя с. Миротин М. У його господарстві вогнем знищено приміщення клуні. Пожежа сталася через влучання розрядом блискавки.
Знехтував безпекою під час купання
У спекотні літні дні жителі району тягнуться до водойм. На жаль, деякі із них під час купання забувають про безпеку. Так сталося і з жителем Здолбунова Ш., 1966 р. н., для якого купання на озері в Старомильську закінчилося трагічною смертю.
Городні крадії пішли у наступ
Активізували свою діяльність любителі поживитися за рахунок праці інших на городніх ділянках. Так, про крадіжку картоплі нового врожаю із свого городу повідомив у міліцію пенсіонер А.
За повідомленнями Здолбунівського
РВ УМВС України
в Рівненській області підготувала Л. Васюк.

Comments are now closed for this entry