відбувся в Здолбунівському РВ УМВС за участю оперуповноваженого сектора боротьби з незаконним обігом наркотиків
А. В. Левандовського з керівником районного радіо С. Ю. Кондрачуком.
В ході брифінгу відзначалося, що з початку 2011 року в районі зросла кількість випадків притягнення до відповідальності осіб за вживання, зберігання психотропних речовин.
Зокрема, 12.01.2011 року близько 4.00 поблизу міської ЗОШ № 6 працівники Здолбунівського РВ УМВС та відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Рівненській області затримали гр. Л., 1983 р. н., жителя м. Здолбунів, в рюкзаку якого знаходився лабораторний посуд, обладнання та інгредієнти для виготовлення психотропної речовини метамфетаміну.
Метамфетамін - це наркотик, сильний психостимулятор. Зустрічається у вигляді порошку, пігулок, кубиків або кристалів. Діяти починає швидко й інтенсивно. Хворий одразу відчуває сильний приплив енергії, впевненості в собі, з'являється відчуття щастя. Залежність від метамфетаміну зазвичай починається вже після першого прийому.
Крім того, в затриманого громадянина було вилучено суху подрібнену речовину рослинного походження темно-зеленого кольору масою 4 г, медичний шприц з рідиною темного кольору, ззовні схожою на ацетильований опій, наповненням 2 мл.
Після проведення хіміко-фізичного дослідження науково-дослідним криміналістичним центром при УМВС України в Рівненській області буде прийнято рішення про порушення кримінальної справи відносно гр. Л. за статтями 309, 311, 313 КК України.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії
з громадськістю та ЗМІ
Здолбунівського РВ УМВС України
в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry