Нещодавно опер­уповноважений сектора кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС Валерій Поляков та інспектор ВДАІ Здолбунівського району Олександр Сістук відвідали навчальні заклади району.

Метою цих візитів було проведення профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транс­портного травматизму. З учнями провели відкриті уроки на правову тематику.
По-особливому зустріли міліціонерів вихованці Здов­бицької загальноосвітньої школи. Тут було організовано виставку дитячих малюнків на тему безпеки дорожнього руху.
Валерій Поляков та Олександр Сістук провели з учнями бесіду, акцентуючи їх увагу на необхідності неухильного дотримання ними Правил дорожнього руху. Наводили й різні ситуації, в які найчастіше потрапляють маленькі пішоходи.


Для закріплення отриманих знань міліціонери організували вікторину, у якій діти брали участь із великим захопленням. По її закінченні активні учні отримали від міліціонерів подарунки (на фото).
Школярі дуже раділи цій зустрічі і зізналися, що з нетерпінням чекають наступної.
- Співробітники Здолбунівського районного відділу часто проводять профілактичні бесіди для дітей задля роз’яснення їм норм чинного законодавства і того, аби вони розуміли справж­ні цінності людського життя. Щоб привчити діток до необхідності дотримуватися певних норм та правил поведінки, така робота здійснюється з ними вже з перших їх шкільних років. Звичайно, виховання у підростаючого покоління негативного ставлення до антигромадського способу життя, поваги до інших, підвищення правової культури повинне ґрунтуватися на взаємодії не лише з працівниками освіти, а й батьками школярів, – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry