Відбулася зустріч начальника Здолбунівського районного відділу міліції Олександра Панасюка з представниками громадських формувань, що діють на Здолбунівщині. Захід цей проводився з метою зміцнити спів­працю міліції та ГФ у забезпеченні охорони громадського порядку, організації профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень.
Участь у робочій нараді брали керівник громадського формування, що діє на території м. Здолбунів, Володимир Корольков, керівник Здолбунівської сотні самооборони Юрій Пшеничний та Олег Тищенко, керівник громадського формування «Правий сектор» (див. фото).


- Об’єднання зусиль міліції та свідомих, небайдужих громадян сприятиме зменшенню кількості протиправних вчинків на вулицях міста та району. Насамперед хочу почути ваші пропозиції та побажання щодо покращення нашої спільної роботи, адже діяльність міліції повинна ґрунтуватися саме на підтримці громадськості, - зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк, звертаючись до присутніх.
Обговорили на зустрічі й правові підстави залучення громадян до охорони громадського порядку, підняли ряд проблемних питань, що стосуються організації забезпечення правопорядку на вулицях під час проведення масових заходів. Крім того, на нараді було окреслено перспективні шляхи подальшої взаємодії працівників Здолбунівського РВ УМВС із членами громадських формувань.
Наприкінці зустрічі Олександр Панасюк подякував керівникам ГФ за розуміння та допомогу, за сприяння міліції у забезпеченні безпеки та спокою наших громадян.
За детальною інформацією щодо порядку вступу в члени громадських формувань, які діють на території Здолбунівського району, просимо звертатись до Здолбунівського РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry