Для правоохоронців Здолбунівського району вже стало доброю традицією не лише захищати, а й долучатися до виховання діток з Мізоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. У цьому навчальному закладі міліціонери - часті гості: проводять уроки на правову тематику, організовують конкурси малюнків, приїжджають з подарунками на різдвяні свята.
Напередодні відзначення Міжнародного дня захисту дітей керівництво Здолбунівського районного відділу міліції в черговий раз завітало до школи-інтренату. Адже там відбувалося урочисте свято Останнього дзвоника. Приїхали міліціонери не з порожніми руками, а з подарунками - футбольними м’ячами та солодощами. Не забули і про мудрі настанови для вихованців.


Для багатьох учнів це свято є черговою сходинкою у шкільному житті, ознаменовує перехід до наступного класу, а от для випускників воно по-особливому радісне та пам’ятне і водночас деякою мірою сумне. Адже вони прощаються з такою рідною для них школою й улюбленими вчителями та вирушають у вир самостійного, дорослого життя.
- Нехай настанови вчителів залишаться у пам’яті і допоможуть у скрутну хвилину. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих життєвих здобутків. Ви – майбутнє нашої країни, від вас залежить, якою стане Україна, - вітав випускників на урочистостях начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області майор міліції Олександр Панасюк. – Побільше оптимізму, наполегливості та натхнення. Нехай і надалі поряд з кожним завжди буде надійне плече, люди, здатні допомогти у скрутну хвилину.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський
РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry