Протягом останнього часу засоби масової інформації рясніють повідомленнями про загрозу миру, безпеці наших громадян, територіальній цілісності України. Проте, завдяки злагодженій взаємодії право­охоронних органів та свідомих, небайдужих громадян, забезпечується ефективна протидія таким злочинним проявам.
На сьогодні тероризм є однією з найгостріших проблем у нашій державі. Така діяльність спрямована на застосування насильства, залякування населення та органів державної влади з метою досягнення злочинної мети.
- Шановні жителі міста та району, представники органів державної влади та місцевого самоврядування! Будьте пильними! У разі виявлення підозрілих предметів (упаковок, коробок, валіз, сумок тощо), а також фактів пропаганди терористичної ідеології, просимо повідомляти до міліції для проведення відповідних перевірок, – звертається до громадян начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. - Не залишайте поза увагою осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликають пі­дозру у їх причетності до протиправної діяльності.
Пам’ятайте, завдяки спільним зусиллям ми не допустимо дестабілізації соціально-політичної ситуації в нашому районі.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський
РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry