Нещодавно, аби забезпечити порядок та спокій жителів міста та сіл, у Здолбунівському районі було проведено комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання. До нього було залучено понад 50 співробітників районного відділу міліції. Окрім цього, на допомогу здолбунівським вартовим правопорядку було направлено ще 20 працівників з інших районів Рівненщини.

Так, у ході рейду правоохоронцями було затримано 25-річного здолбунівчанина Андрія. Під час особистого огляду у хлопця міліціонери виявили та вилучили паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження, зеленого кольору, ззовні схожою на наркотичну речовину «марихуана», вагою 1,5 грама. Зі слів Андрія, наркотики він зберігав для власного вживання.
- Вилучене було направлене на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області, – повідомив перший заступник начальника Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Андрій Разгонов. - За результатами експертизи буде вирішене питання про порушення кримінальної справи за ч. 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
- Загалом під час відпрацювання міліціонерами було складено понад 30 протоколів про адміністративне правопорушення, перевірено 20 транспортних засобів і 25 власників вогнепальної зброї. Також протягом відпрацювання проведено профілактичну роботу щодо 60 осіб, що перебувають на обліках ОВС, – наостанок зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Юрій Зіліцький. – Найбільше протоколів було складено за ст. ст. 173 (Дрібне хуліганство) та 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП.
Вікторія Гетманчук,
помічник начальника
по взаємодії з громадськістю
та ЗМІ Здолбунівського РВ УМВС, старший лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry