Схоже, знову з’явилася група осіб ромської національності, що “гастролює” Рівненщиною. З початку року на території нашого району було зареєстровано 4 випадки, пов’язані з шахрайськими намірами, скоєними в сел. Мізоч, с. Лідаво, с. Миротин та в м. Здолбунів.
- За вказаними фактами Здолбунівським РВ УМВС порушено кримінальні справи. Триває слідство. Один злочин вдалося розкрити. Зі слів потерпілих, зловмисники - особи ромської національності, які їздять по селах та пропонують продати їм горіхів по заниженій ціні, – розповів т. в. о. начальника Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Андрій Разгонов.


Нещодавно в райвідділ міліції звернулася 50-річна Людмила, мешканка села Миротин. Жінка повідомила, що невідома особа ромськой зовнішності, зайшовши до її будинку, викрала ювелірні вироби з жовтого металу. Зі слів потерпілої, в той день вона відпочивала вдома, а чоловік займався по господарству. Коли ж він заходив в будинок, на ганку зустрів невідомого чоловіка, який запропонував продати йому горіхів. Однак, господар відмовився, і незнайомець швидко накивав п’ятами. Через декілька хвилин виявилось, що зникла скринька з коштовностями. Тоді і сім’я забила на сполох. Але було вже пізно, за чоловіком і сліду не лишилося.
Шановні громадяни! На жаль, на сьогоднішній день не існує ніякого захисного еліксиру, ні механічних засобів, які б уберегли нас з вами від шахраїв, окрім власної обережності і розсудливості. Головна наша помилка в тому, що ми чомусь починаємо довіряти зовсім незнайомим людям, а тим більше ромам - найлегендарнішими шахраями.
Щоб не стати їх жертвою, запам’ятаєте найпростіші правила: у жодному випадку не впускайте в своє житло осіб ромськой зовнішності і ні за що не встановлюйте з ними контакт. Якщо на вашій вулиці з’явилися незнайомці, поведінка яких викликає у вас підозру, просимо негайно звернутися у правоохоронні органи за номером 102. Запам’ятайте або запишіть їх прикмети, марку автомобіля, на якому приїхали, а також його колір і номерний знак. Надалі це допоможе варті порядку відшукати можливих зловмисників.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії
 з громадськістю та ЗМІ Здолбунівського 
РВ УМВСУ в Рівненській  області.

Comments are now closed for this entry