Прокуратурою Здолбунівського району проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів району. Під час засідання було розглянуто питання про стан боротьби із злочинністю на території району та проаналізовано ефективність профілактичних заходів, вжитих упродовж 2011 року для стабілізації криміногенної ситуації на Здолбунівщині.


Відзнаначалось, що упродовж 12 місяців 2011 року суттєво, на 25,5%, збільшилась кількість вчинених тяжких злочинів. Окрім того, на 14,3% збільшилась кількість випадків вчинення злочинів на вулицях, на 9,1% - в громадських місцях, на 10% - у стані алкогольного сп’яніння, на 65,5% - вчинених особами, що раніше скоювали злочини, на 216,7% - в групах та на 100% - неповнолітніми. Разом з тим, у 2011 році відмічено значний ріст загальнокримінальних злочинів, яких у 2010 році не фіксувалось: навмисних вбивств, згвалтувань, крадіжкок зброї, залишення в небезпеці.
Вражає факт збільшення у 2011 р. кількості крадіжок особистого майна (на 7,5%), крадіжок із транспортних засобів (на 50%), розбоїв (на 50%), хуліганства (на 25%), дорожньо-транспортних пригод із смертельними наслідками (на 200%).
За підсумками наради керівниками правоохоронних органів району розроблено ряд заходів, спрямованих на зміцнення законності та покращення криміногенної ситуації на території Здолбунівського району.
Іван БАБИЧ,
помічник прокурора
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry