Особовий склад райвідділу міліції.

20 грудня вдвадцяте відзначають своє професійне свято – День міліції України - представники мужньої та почесної професії.
Працівники органів внутрішніх справ заприсяглися оберігати від злочинних зазіхань спокій співвітчизників, їх життя, здоров’я та майно, стояти на сторожі інтересів держави і суспільства, вести боротьбу із злочинністю, охороняти громадський порядок, забезпечувати громадську безпеку.


Гідно несуть повсякденну службу задля утвердження верховенства закону в районі і здолбунівські правоохоронці. Важкі міліцейські будні вимагають від кожного з них високого професіоналізму та моральності, зразкової дисципліни, відданості справі, готовності допомогти тим, хто потрапив у біду. Вдень і вночі вони охороняють наш спокій, іноді ризикуючи власним життям.
- Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, - зазначає начальник РВ УМВС України в Рівненській області Юрій Сірак, - працівники міліції виконуватимуть поставлені завдання із зміцнення правопорядку на території району. Правоохоронні органи Здолбунівщини сьогодні – гарант безпеки у регіоні, запорука спокійного життя та благоденства наших громадян, - підкреслив головний міліціонер району.

* * *
З нагоди відзначення 20-ї річниці міліції України райвідділ УМВСУ в Рівненській області провів конкурс малюнків серед школярів району на тему «Міліція очима дітей». На конкурс було представлено до 20 малюнків та 14 плакатів учнів з 15 загальноосвітніх шкіл району. Усі учасники будуть нагороджені цінними подарунками.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry