Олександр Панасюк. 

На початку лютого ц. р. здолбунівчани були шоковані страшною звісткою про жорстоке вбивство чоловіка. Працівники міліції виявили його тіло з численними ушкодженнями голови, які в результаті й призвели до смерті, у власній квартирі вбитого.
До розслідування непростої справи підключилися фахівці експертного підрозділу НДЕКЦ при УМВСУ в Рівненській області на чолі з начальником центру полковником міліції Ігорем Охримчуком. Прибувши на місце злочину, працівники пересувної оперативної криміналістичної лабораторії провели ретельний огляд місця події та виявили цілий комплекс важливої для слідства інформації.


У ході відпрацювання можливих версій розвитку подій того фатального дня, на іншому кінці міста було виявлено пакет із одягом, який, ймовірно, міг належати підозрюваній особі. Серед вилучених речей були й шкарпетки, забруднені речовиною бурого кольору. Фахівцями НДЕКЦ було вилучено сліди одорологічного походження та направлено їх до НДЕКЦ при УМВСУ в Житомирській області для проведення одорологічної експертизи.
Паралельно, у результаті проведення оперативно-розшукових заходів, була відпрацьована версія, згідно з якою до вчинення вбивства має безпосереднє відношення особа на ім’я Олег, проте його провину потрібно було ще довести.
Провівши імунологічну експертизу вилучених речей, експерт відділу спеціальних видів досліджень встановив, що речовина бурого кольору – кров, яка могла належати загиблому. Крім того, за результатами одорологічної експертизи встановлено, що запах з вилучених шкарпеток належить саме Олегу.
Таким чином, на підставі результатів експертних досліджень вдалося встановити причетність підозрюваного до вчинення злочину. Ознайомившись з висновками експертиз, Олег зізнався у вчиненні зухвалого вбивства.
- Слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за пунктом 6 частини 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство з корисливих мотивів), - розповів начальник СВ Здолбунівського РВ Олександр Панасюк. - Після проведення усіх необхідних слідчих дій справа була скерована до суду. А невдовзі зловмиснику було оголошено вирок - позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна. На сьогодні засуджений відбуває своє покарання.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Здолбунівського РВ УМВСУ в Рівненській області, лейтенант міліції.

 

Comments are now closed for this entry