Під час проведення на території Здолбунівського району оперативно-профілактичної операції «Мак-2011» працівниками Здолбунівського РВ УМВС в складі сформованої групи, а саме дільничного інспектора міліції та працівників СБНОН Здолбунівського РВ УМВС, було виявлено та вилучено незаконний посів конопель в кількості 98 рослин висотою 2,5-3 метри в господарстві 49-річного Василя, жителя с. Здовбиця.
- Правоохоронці виявили та вилучили в одній із кімнат будинку речовину рослинного походження зеленого кольору вагою 600 грамів, зовні схожу на марихуану, - повідомив заступник начальника Здолбунівського РВ УМВС Сергій Криса. - Вилучене направлене на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області.
Як повідомив гр. Василь, коноплі він вирощував для власних потреб. Працівники Здолбунівського РВ УМВС зацікавились тим фактом, що по всій території городу були розміщені 1 м дошки з цвяхами. За словами підозрюваного, він це зробив з метою захисту рослин від непроханих гостей.
По даному факту вбачаються ознаки злочину за статтями 309, 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). За вказане діяння Василю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника
по зв’язках із громадськістю
та ЗМІ Здолбунівського РВ УМВС,
лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry