Намагався звести рахунки з життям
Намір вчинити суїцид шляхом порізу вен для пенсіонера Н. з с. Білашів, на щастя, виявився невдалим. Проте і безслідно не минув - до ран потрапила інфекція. Це й змусило Н. звернутися до лікарів.

Татусь забув про сина…
Вже більше року не сплачує аліментів колишній дружині на утримання 11-річного сина здолбунівчанин М., 1976 р. н. Сума боргу склала понад 6 тис. грн. З відповідною заявою ображена жінка звернулася до правоохоронців.

… а мама - про доньку
Увірвався терпець у здолбунівчанки К., яка заявила в міліцію на свою 21-річну доньку Т., яка, за словами матері, злісно ухиляється від виконання своїх батьківських обов’язків по догляду за семимісячною дочкою та веде аморальний спосіб життя.

Не миряться рідні
Житель с. Залісся П. поскаржився у міліцію на свою матір-пенсіонерку, яка півроку тому з його помешкання скоїла крадіжку документів на будинок в с. Клопіт, виданих на його ім’я.

Геть з очей, і з серця геть…
Житель селища цементників В., прийшовши додому, не зміг потрапити в квартиру, у якій спільно проживає з колишньою дружиною. Їй, напевно, присутність екс-чоловіка видалася не бажаною, тому під час його відсутності вирішила замінити врізний замок і позбавила колишнього благовірного доступу до власного майна.

Чужа риба – не своя
Приватний підприємець рівненчанин Р. біля свого ставка у с. Мізочок виявив жителя цього ж села В., який рибалив тут з вудочкою. Про крадіжку риби підприємець повідомив телефоном міліціонерів.

Збитки завдають пожежі
Регулярно надходять до райвідділу і повідомлення про виникнення пожеж. Так, сталася пожежа у господарстві пенсіонерки с. Будераж Ш., внаслідок чого вогнем пошкоджено дерев’яний сарай. А у господарстві здолбунівчанки К. вогнем пошкоджено дах житлового будинку.

Донька вдома не ночувала
О другій годині ночі до райвідділу зателефонував здолбунівчанин П. Він був не на жарт схвильований відсутністю своєї 18-річної доньки Ф., яка поїхала до Рівного і до ночі не повернулася додому.
За повідомленнями
Здолбунівського РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry