Начальник РВУМВС Ю. Б. Сірак (праворуч) з ветеранами.

Напередодні Дня захисника Вітчизни у приміщенні Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області зібралися працівники міліції кількох поколінь, ті, хто за покликанням та з обов’язку служби захищали безпеку і свободу громадян нашої держави в різні періоди історії.
Ветеранів служби особисто привітав головний міліціонер Здолбунівщини, підполковник міліції Ю. Б. Сірак. Дякуючи їм за багаторічну самовіддану працю, Юрій Борисович висловив впевненість, що, переймаючи їх безцінний досвід, наступники збережуть та примножать кращі міліцейські традиції, завжди будуть вірними закону і присязі.


Зі словами подяки за увагу й турботу перед учасниками зустрічі виступили полковники міліції запасу Збройних Сил України Г. Т. Антоніков, М. І. Маринін, голова ветеранської організації РВ УМВС Здолбунівщини П. І. Ільїн. Ветерани запевнили, що завжди допомагатимуть як в ідейному вихованні молоді, так і практичним досвідом.
З нагоди свята традиційно двоє ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали вітальні листівки від керівника УМВС України в області та цінні подарунки від начальника районної міліції.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Здолбунівського
РВ УМВС України в Рівненській області,
лейтенант міліції.

 

Comments are now closed for this entry