Майже щодня протягом 4-7 лютого цього року працівники міліції Здолбунівського РВ УМВС отримували телефонні повідомлення від батьків про зникнення дітей.
4.02 до райвідділу надійшла заява від жит. с. Ільпінь Р., 1985 р. н., про те, що цього ж дня її брат О., 1996 р. н., учень 9-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Здолбунів, о 7.30 год. пішов у школу і додому не повернувся. Це ж було встановлено і під час виїзду слідчо-оперативної групи. Коли ж близько 15.00 4.02.2011 р. громадянка Р. зателефонувала своєму брату на мобільний телефон, хлопець повідомив, що його викрали і він перебуває у лісі. На цьому зв’язок обірвався. А згодом у своєму поясненні О. повідомив, що цю історію він вигадав для того, аби батьки не сварили, що він без дозволу поїхав в м. Сарни. А мобільний телефон він вимкнув спеціально, щоб йому не телефонували.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції втікач був знайдений в м. Сарни, доставлений в Здолбунівський РВ УМВС і повернутий батькам на поруки.
Також 4 лютого, близько 20 години, надійшло телефонне повідомлення від вихователя Мізоцької школи-інтернату про те, що пішов у невідомому напрямку і не повернувся учень 6 класу закладу Д., житель м. Костопіль. В ході проведення оперативно-розшукових заходів хлопець був знайдений протягом однієї години.
7 лютого о 1.50 надійшло телефонне повідомлення від жителя м. Здолбунів К. про те, що напередодні о 16 годині з квартири за місцем проживання пішла і до цього часу не повернулася гр. В., 1993 р.н., жителька м. Здолбунів, учениця 11 класу однієї із ЗОШ м. Здолбунів. В ході перевірки працівники міліції знайшли дівчину в її знайомого і повернули батькам на поруки.
Шановні батьки! Саме Ви відповідаєте за своїх дітей, адже у разі зникнення неповнолітньої дитини наступає адміністративна відповідальність за ст. 184 КУпАП України “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”. Приділяйте їм більше уваги.
Оксана САВЧУК,
ст. оперуповноважений ВКМСД
Здолбунівського РВ УМВС України
в Рівненській області,
ст. лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry