Останнім часом в Рівненській області почастішали випадки пограбувань, розбійних нападів на торгові об’єкти та приміщення банків.
Так, 18 листопада ц. р. до чергової частини Рівненського МВ УМВС надійшло повідомлення невідомої особи про те, що в магазин по вул. Фабричній обласного центру зайшли двоє невідомих осіб у масках, погрожуючи зброєю;
28 листопада до чергової частини Радивилівського РВ УМВС надійшло повідомлення про те, що біля магазину в с. Пляшева двоє невідомих у масках з метою заволодіння коштами здійснили напад на двох громадян;
2 грудня до чергової частини Рівненського МВ УМВС надійшло повідомлення від охоронця «Ощадбанку» про те, що у приміщенні банку двоє невідомих у масках, погрожуючи предметом, зовні схожим на пістолет, розбили вітрину каси та відкрито заволоділи коштами.
Шановні громадяни, працівники банків та торговельних закладів! З метою недопущення подібних випадків міліція вкотре закликає вас бути пильними та обачними при спілкуванні з підозрілими особами.
У разі виявлення підозрілих осіб просимо завчасно повідомляти органи внутрішніх справ за номером 102 для відповідного реагування.
Андрій РАЗГОНОВ,
т. в. о. начальника Здолбунівського РВ
УМВС України в Рівненській області,
майор міліції.

Comments are now closed for this entry