Пам’ятаєте ту мить, коли почули: “Вітаємо, ви стали батьками”? З того моменту найзаповітнішою мрією має стати думка, як зробити свою дитину щасливою. Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі та іноді не впевнені, чи добре виховують своїх дітей.  
     Так, нещодавно на базі Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області проводилась координаційна зустріч міліціантів з працівниками міської ради, відділу освіти, служби у справах дітей районної державної адміністрації. В ході бесіди вирішувались актуальні питання щодо проведення роботи з попередження злочинності серед неповнолітніх.       Працівники Здолбунівського РВ УМВС протягом звітного періоду проводили певну робота з розкриття злочинів, недопущення безпритульності, бездоглядності і жебрацтва серед неповнолітніх та малолітніх.
     Особлива увага приділяється роботі з виявлення неблагополучних сімей та постановки їх на облік, оскільки відсутність належного піклування, прояв насильства в сім’ї є причиною того, що діти залишають рідні домівки та поповнюють ряди безпритульних. У подальшому вони вчинюють протиправні дії та стають на шлях злочинності. Як зауважив начальник сектора кримінальної міліції у справах неповнолітніх Здолбунівського РВ УМВС майор міліції 
     Р. В. Брень, на даний час на обліку перебуває 34 сім’ї, в яких проживає 64 дитини. З такими сім’ями постійно проводиться профілактична робота.
     Також працівниками міліції Здолбунівського РВ УМВС спільно з ОРМОП “Беркут” при УМВС України в Рівненській області проводять виїздні рейди із службою у справах дітей РДА з метою виявлення неповнолітніх, які займаються бродяжництвом, вживанням спиртних напоїв, тютюнопалінням. Також здійснюються перевірки об’єктів торгівлі, розважальних закладів, дискотек, комп’ютерних клубів, залів ігрових автоматів, в тому числі під час навчань, в ході яких складаються протоколи про адміністративні правопорушення, що направляються в органи місцевого самоврядування.
     Щотижнево з учнями районних шкіл проводяться бесіди на правову тематику з метою ознайомлення їх з нормами чинного законодавства України та відповідальністю, яка наступає в разі його порушення.  
Людмила Горбач,
дільничний інспектор СДІМ 
Здолбунівського РВ УМВС 
України в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry