Ним став Сергій Рибачок. Новопризначеного керівника Рівненської облдержадміністрації представив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. Він привітав Сергія Рибачка із призначенням на посаду, побажав йому успіхів, а також висловив сподівання на плідну та ефективну спів­працю між облдержадміністрацією, облрадою і силовими структурами Рівненщини.


У свою чергу, серед основ­них пріоритетів своєї діяльності на посаді голови ОДА Сергій Рибачок назвав забезпечення прозорості влади, тісний контакт з громадськістю, викорінення корупції та боротьбу з хабарництвом, а також роботу над покращенням соціально-економічної ситуації на Рівненщині. Новопризначений керівник облдержадміністрації наголосив, що готовий до співпраці з представниками громадських та політичних організацій, відтак закликав їх до конструктивних ініціатив.
Довідково: Сергій Рибачок народився 15 листопада 1977 року на Хмельниччині. У період із 1999 до 2005 року
навчався в Національному університеті «Острозька ака­демія», закінчив докторську програму із політичних наук в Академії гуманітарних наук ім. Олександра Гейштора в Республіці Польща. Потому працював викладачем факультету політико-інформаційного менеджменту у Національному університеті «Острозька академія». З 2010 року - депутат Острозької міської ради, голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у міськраді. З 2013 року – помічник-консультант народного депутата України від ВО «Свобода» Олега Осуховського.
Офіційний сайт
Рівненської ОДА.

Comments are now closed for this entry