Народилась 13 червня 1987 року у м. Рівне, де у 2004 році закінчила спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов № 15.
У 2009 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет та отримала диплом магістра за спеціальністю “викладач англійської, німецької мови та літератури”, а в 2011 році – здобула другу вищу освіту у РІС КСУ за спеціальністю “економіст-маркетолог”.
У 2009-2010 роках проживала у Німеччині, де відвідувала мовні курси. Володіє англійською, німецькою та російською мовами вільно.
Свою професійну діяльність Олена Валентинівна розпочала вчителем німецької мови у НВК “Колегіум” (м. Рівне). З квітня 2011 року працює помічником генерального директора ПАТ “Волинь-Цемент”.
1 грудня 2012 року була обрана на посаду директора будинку культури цементників. Як керівник, впевнена, що професіоналізм та сумлінна праця кожного працівника приведуть до успіху весь колектив. У своїй діяльності планує розвивати дитячі гуртки, студії, існуючі та нові творчі колективи, організовувати масові культурні заходи для жителів Здолбунівщини. Завдяки цьому має намір перетворити БКЦ на справжній осередок культури Здолбунівщини.
Серед інтересів: подорожі, іноземні мови (нині вивчає італійську), самоосвіта. Має активну життєву позицію. Впевнена, що успіх ніколи не прийде, - до нього потрібно йти самому. Улюблена цитата - Стів Джобс: “Працювати потрібно не 12 годин, а головою!”

Comments are now closed for this entry