Минулого тижня у залі засідань районної ради відбулося представлення нового начальника управління Держкомзему в Здолбунівському районі. Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів про призначення на цю посаду П. Ю. Пилипчука оголосила начальник головного управління Держкомзему в Рівненській області С. К. Богатирчук-Кривко. Світлана Кирилівна, голова райдержадміністрації
В. С. Шуль та голова райради В. О. Тимощук привітали Петра Юрійовича, висловили впевненість, що він успішно справлятиметься з обов’язками керівника землевпорядної організації, оскільки тривалий час працює в цьому колективі, має відповідні професійні якості та досвід роботи в сфері земельних відносин.

ПИЛИПЧУК
Петро Юрійович

народився 3 липня 1974 р. в с. Богдашів Здолбунівського району.
У 1996 р. закінчив Українську державну академію водного господарства за спеціальністю “Гідромеліорація” та здобув кваліфікацію “інженер-меліоратор”, а в 1999 р. закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю “Землевпорядкування” та здобув кваліфікацію “інженер-землевпорядник”.
З 1996 р. працював у Здолбунівському районному відділі земельних ресурсів спеціалістом, головним спеціалістом, заступником начальника відділу. З 2008 – начальник відділу державного земельного кадастру, моніторингу та реєстрації земельних ділянок управління земельних ресурсів в районі, а з 2009 р. – заступник начальника управління Держкомзему в Здолбунівському районі.
З 19.09.2011 р. призначений на посаду начальника управління Держкомзему у Здолбунівському районі.

Comments are now closed for this entry