У Здолбунівському районі, де високооплачувану роботу знайти непросто, підприємництво і самозайнятість - це спосіб і можливість забезпечити себе фінансово й реалізувати творчо. Підприємець в умовах сучасного ринку праці - це людина вольова і відповідальна, винахідлива та рішуча, ініціативна і прогресивна.
Особливої пошани у сучасному бізнесі заслуговують жінки. Представниці прекрасної статі активно вливаються у сферу бізнесу, щоб досягти певного статусу, покращити своє та сім’ї матеріальне становище. Вони не гірше від чоловіків знаються на інформаційних технологіях, реалізації перспективних проектів і секретах управління. Жінки успішно освоюють все більше спеціальностей у сфері послуг, туристичному бізнесі, бухгалтерській справі та ін.


Однією з таких бізнес-леді є Валентина Миколаївна Єгорова (на фото). Вона прекрасно розуміє, що успіх - це щоденні систематичні кроки до своєї мети. А її сьогодення - приклад того, що жінка може бути не тільки ніжною та привабливою, а й харизматичною, особистістю успішною та незалежною.
Пані Валентина починала свою трудову кар’єру з посади молодшої медичної сестри з догляду за хворими. Потім пішла працювати у торгівлю.
- Працюючи продавцем, зрозуміла, що це саме та галузь, яка мені до душі, адже немає поганих професій чи видів діяльності, - ділиться думками п. Валентина, - просто є люди, які не на своїх місцях.
Щоб завоювати авторитет у колег по роботі та клієнтів, вона завжди намагалася працювати краще і наполегливіше, ніж інші. Отримавши диплом бухгалтера, зупинятись на досягнутому не стала. Працюючи на посаді бухгалтера, паралельно здобувала фах економіста у Тернопільському національному економічному університеті.
Далі життя склалось так, що Валентині Миколаївні довелося шукати роботу за допомогою центру зайнятості. Але вже на той момент вона чітко усвідомила, що ніхто нам у житті нічого не винен, і треба самій думати і над збільшенням доходу, і над власною справою. Розуміла: потрібні знання, які отримати можна у Здолбунівському районному центрі зайнятості на семінарах з підприємницької діяльності та курсах «Підприємець-почат­ківець» Рівненського державного центру про­фесійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Після отримання одноразової виплати по безробіттю для зайняття під­­приєм­ницькою діяль­ністю, пані Валентина почала працювати у сфері надання бухгалтерських послуг. Вона любить обрану справу, віддає власному бізнесу багато уваги і часу. Бути успішною їй
допомагають такі жіночі риси, як особлива корект­ність, увага до дрібниць, послідовна прин­циповість. А ще Валентина Миколаївна завжди привітна, впевнена в собі, оптимістична, має заслужений авторитет серед людей, з якими разом працює.
У бізнес-леді є й своя команда, яку вона згуртувала, опираючись на власне бачення справи, яку робить, і результату, якого прагне. Всі працівники у Валентини Єгорової з числа безробітних Здолбунівського районного центру зайнятості на сьогодні є кваліфі­кованими працівниками, які успішно пройшли стажування, організоване службою зай­нятості.
Більшість людей думає, що від них нічого не залежить. Насправді, кожна людина може змінити своє життя і досягти успіху, потрібно тільки взяти на себе відповідальність і діяти. Відкрити власну справу й стати незалежною, такою була мрія пані Валентини. Вона змогла втілити в життя свої задуми, стати успішною, а значить, - щасливою.
Ірина БОЯРЧУК,
головний спеціаліст відділу активної
підтримки безробітних Здолбунівського РЦЗ.

Коментарі

+4 #1 Валентина 27.10.2014, 16:53
Хочу подякувати Вам свім за теплі слова, я Вам дуже дякую, мені дуже приємно. В мене сьогодні Мега Щасоивий День, дякую.що зробили для мене свято і подарували стільки радості, я Вас люблю...
Психологи кажуть, що слово "дякую" дійсно чарівне і здатне творити дива. Крім того слова вдячності здатні змінити наше життя на краще, бо вони налаштовують позитив та покращують взаємовідносини . А тому частіше кажіть «дякую» і тоді добрих справ у вашому житті буде більше.

Comments are now closed for this entry