«Кожному мила своя сторона», - кажуть у народі. А для нашого земляка - поета, заслуженого журналіста України Аркадія Музичука рідним є село Глинськ. Незважаючи на постійну зайнятість, Аркадій Степанович знаходить час, щоб сюди завітати. Традиційними стали і його зустрічі з учнями та вчителями Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чергова така зустріч відбулася 28 квітня цього року.
- Наче одна мить збігло 55 років з моменту закінчення середньої школи. По-різному складалась письменницька і журналістська доля. Я працював коментатором українського телебачення («Актуальна камера»), головним редактором студії «Укртелефільм», директором студії «Вежа», головним редактором всеукраїнських газет і журналів. Став автором ряду поетичних книг, документальних фільмів, гостросюжетних публіцистичних творів, - розповідав гість.


У минулому році Аркадій Степанович став лауреатом премії С. Олійника, видав збірку гумору і сатири «Олігарх у пеклі», книжку для дітей «Окраєць від зайця».
Особливе захоплення у школярів викликала розповідь письменника про бурхливі події на Майдані, свідком яких він був. Аркадій Музичук залишається вірним своїм національно-патріотичним переконанням, таким хоче бачити і підростаюче покоління.
Наприкінці заходу присутні дякували Аркадію Степановичу за приємну зустріч, бажали землякові нових творчих досягнень.
А. С. Музичук у подарунок школі залишив свої нові книги. Директор навчального закладу В. О. Цибульська подякувала гостеві за подарунки і висловила сподівання, що ця зустріч із ним була не останьою.
Ми горді тим, що серед вихідців з нашого села є люди, яких знає і поважає вся Україна.
Оксана ДАЦЮК,
завідуюча
Глинською ПШБ.

Comments are now closed for this entry