25 травня в районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди 45-ї річниці з дня заснування Здолбунівської музичної школи. Захід пройшов на високому рівні. Учні та викладачі демонстрували свої вміння гри на музичних інструментах, співали пісні популярних композиторів.
Вся палітра своєрідного пісенного свята була присвячена 20-ій річниці незалежності України.
Першою на сцену вийшла лауреат ІІ Всеукраїнського огляду народної творчості у м. Києві, премії Бориса Тена зразкова дитяча капела бандуристів “Джерельце”, якою керує старший викладач Валентина Крищук. Колектив майстерно виконав твори “Колискова Україні” та мелодію з кінофільму “Шербурзькі парасольки”.


Чимало оплесків слухачі подарували переможцям обласного огляду-конкурсу серед шкіл естетичного виховання - вокальному тріо у складі Антона Якубовського, Юрія Грабіка та Петра Гордієнка, ансамблю домристів, учнівському ансамблю струнно-смичкових інструментів, а також призеру обласного огляду-конкурсу хореографічному ансамблю “Сонечко”. Аплодували й іншим учасникам програми.
На урочистостях вчителів та учнів привітали голова районної держадміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук, секретар міської ради Валентина Капітула. Вони ж вручили винуватцям торжества грамоти та подарунки. Також вітали ювілярів гості із Рівного, заслужений працівник культури України Неля Нікітіна та заслужений діяч мистецтв України Олександр Тарасенко, начальник відділу культури і туризму РДА Олег Грушицький та ін.
Євген ШИЛАН.

 

Comments are now closed for this entry