Минулої неділі у залі будинку культури ВАТ “Волинь-Цемент”, як кажуть, яблуку ніде було впасти. Там на урочистості з нагоди свого професійного свята зібралися працівники культури й аматори народного мистецтва, а також шанувальники їх творчості.
     Свято було щедрим на теплі й щирі побажання, подарунки і відзнаки за плідну працю на культурній ниві. З вітальним словом виступили голова районної ради В. О. Тимощук, перший заступник голови райдержадміністрації І. В. Бандюк, секретар міської ради В. В. Капітула, начальник відділу культури і туризму РДА О. Б. Грушицький, голови профспілкових комітетів працівників культури Здолбунівського району та музичної школи В. Г. Теребійчук та І. В. Пшеничний, депутат Рівненської обласної ради Н. С. Путіліна, директор Здолбунівського МЦТДЮ Л. О. Бондарчук. Кожен з виступаючих долучився до приємної і почесної місії – нагородження кращих представників галузі культури та аматорських колективів району.      Під оплески залу грамоти Рівненської ОДА і обласної ради було вручено народному аматорському оркестру духових інструментів ВАТ “Волинь-Цемент” та керівнику цього колективу, директору БК ВАТ “Волинь-Цемент” А. В. Бугринцю, народному аматорському театру читця “Пошук”, вокальному тріо “Мірина”, народному аматорському вокально-інструментальному ансамблю “Візерунки” РБК, Почесну грамоту Рівненської обласної ради - провідному методисту РБК С. М. Роговій. Також ряд аматорських колективів, працівників галузі та народних умільців було відзначено Почесними грамотами РДА, міської ради, грамотами районної ради, відділу культури і туризму РДА, дипломами управління культури і туризму ОДА. Подяки відділу культури і туризму РДА за багаторічну плідну співпрацю начальник відділу О. Б. Грушицький вручив Н. С. Путіліній, О. Є. Дацюку та С. В. Ніколіній, депутату районної ради, голові фракції УНП у районній раді. 
     Під час урочистостей помічник народного депутата, депутат обласної ради Н. С. Путіліна та депутат районної ради, голова районної організації ВО “Батьківщина” О. Є. Дацюк вручили цінні подарунки від БЮТ більш 20 працівникам культури. Кошти на придбання костюмів районному будинку культури передав депутат районної ради фракції БЮТ М. А. Романуха.  
     Гарного настрою присутнім у залі додало і яскраве святкове привітання від двох зразкових колективів Здолбунівського міського центру творчості для дітей та юнацтва, ансамблів української пісні "Пролісок" (кер. А. В. Шеретюк) та народного танцю “Барвінок” (кер. Н. В. Боярчук) - звітна концертна програма “Крилата душа України”. Дружно аплодуючи дзвінким пісням та запальним танцям у виконанні юних аматорів сцени, досвідчені з гордістю переконалися, що у них підростає гідна зміна.
Ольга ЯКУБЧИК. 

Comments are now closed for this entry