Якщо культосвітній заклад на селі очолює ініціативна і працелюбна людина, то тут і художня самодіяльність, і культура обслуговування односельчан на висоті. Саме такими рисами наділена директор Івачківського будинку культури Тетяна Мельник. Завдяки їй злагоджено діє народний аматорський хор, до складу якого входять переважно молоді учасники художньої самодіяльності. А гордістю творчого колективу є Оксана Мандзюк, Тетяна Кардаш, Олена Павлушенко, Наталія Нестерук. Вони мають хороші вокальні здібності і досвіду в хоровому мистецтві їм не позичати.


Івачківські співуни нещодавно повернулися з Всеукраїнського фестивалю стрілецької і повстанської пісні, який проходив у м. Бережани Тернопільської області. Тут нашим землякам гаряче аплодували. А квартет, що брав участь в конкурсній програмі, став лауреатом фестивалю.

 


Чимало гастролюють івачківські самодіяльні митці по містах України. Без їх виступів не обходиться жодне музично-пісенне свято в районному центрі. Цьогоріч хористи виступали кілька разів у Рівному. Скрізь їх радо зустрічають вдячні слухачі.
В організації творчих поїздок допомогають районна рада і районна держадміністрація. А поїздку у Бережани спонсорували районна і обласна організації Конгресу українських націоналістів.
Євген Шилан.
На фото: народний аматорський хор та чоловічий вокальний квартет Івачківського СБК.
Фото Андрія Тхора.

Comments are now closed for this entry