Незабаром заклади культури сіл Глинськ та Новосілки будуть забезпечені комп’ютерною технікою, отримають доступ до Інтернету та матимуть нову сучасну звукопідсилюючу апаратуру. А все це завдяки проекту “Активізація сільських громад для вирішення їхніх нагальних проблем”, який реалізовуватиме Західноукраїнський центр соціального партнерства. Названий проект був представлений на конкурс Міжнародного фонду “Відродження” в рамках антикризової гуманітарної програми й отримав фінансування на його впровадження.
З приводу цього відбулася зустріч представника Центру В. А. Пражмовського з начальником відділу культури та туризму РДА О. Б. Грушицьким, директором РБК Е. А. Стеценко, Глинським сільським головою П. Л. Ольховцем, директором будинку культури с. Глинськ О. О. Хандрук, Новосілківським сільським головою М. В. Годованюком, завідуючою клубом с. Новосілки С. С. Мельник, під час якої були обговорені основні моменти спільної діяльності щодо реалізації проекту.
Як відзначив в ході розмови В. А. Пражмовський, надання комп’ютерної техніки сільським закладам культури, підключення її до мережі Інтернет дозволить створити інформаційні центри, які забезпечать сільським жителям доступ до будь-якої інформації. Тим більше, оплата за користування Інтернетом терміном на 9 місяців також передбачена за рахунок коштів, виділених на реалізацію проекту.
Крім того, проводитимуться навчання сільського активу з проектного менеджменту, основ натурального (органічного) землеробства із залученням коштів на місцевому рівні, а також організовуватимуться благодійні заходи, кошти від яких сільська громада зможе використати на власні потреби.
Позитивний досвід, отриманий в ході реалізації проекту, передбачено поширювати і в інших селах району.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry