Відділ культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації з метою популяризації творчої діяльності молоді, виявлення і підтримки талановитих, обдарованих особистостей, розкриття їх творчого потенціалу та подальшого обміну творчими досягненнями, проводить відбірковий тур обласного фестивалю-конкурсу “Ми — талановиті!”. Він відбудеться 1 червня 2011 року в м. Здолбунові у районному будинку культури (вул. Незалежності, 41). Початок о 10.00.
Співорганізаторами фестивалю є управління культури і туризму, управління освіти і науки, відділ у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації.
До участі запрошуються особи (або групи осіб) віком від 8 до 35 років включно. Конкурс проводиться у 4-х номінаціях: вокал, хореографія, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, інші таланти (гумор, художній свист, видовищне мистецтво та ін.). Тривалість виступу учасників до 6 хвилин. Музичним супроводом можуть бути «живий» супровід, фонограма (-). Використання фонограми (+) не допускається.
Переможців номінацій визначатимуть у двох вікових категоріях: від 8 до 18 років та від 19 до 35 років. Заявки для участі у районному відбірковому турі фестивалю-конкурсу приймаються до 25 травня 2011 року за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 41, районний будинок культури, тел. 2-23-42.
Олег ГРУШИЦЬКИЙ,
начальник відділу культури і туризму 
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry