Не секрет, що найкращий ефект навчально-виховний процес має тоді, коли у ньому присутній трьохсторонній зв'язок між учнем, вчителем і батьками.
У Новомощаницькій ЗОШ І-ІІ ст. є добра традиція - планувати і проводити різноманітні навчальні та виховні заходи за участю батьків. Один з них відбувся зовсім нещодавно, коли батьківський комітет 4 класу підтримав ідею вчителя-класовода Євгенії Олексіївни Мартинчук відвідати з різдвяними колядками та щедрівками сусідні школи.
Наші колядники в санях, запряжених кіньми, з дзвониками їхали від від села до села, віншуючи зустрічних перехожих, даруючи хороший настрій.
Як же раділи цій малечі учні та вчителі Суємської ЗОШ І-ІІ ст. та Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.! Звичайно, не скупились на бурхливі оплески, солодощі і навіть на гривні. Завдяки надзвичайно теплому прийому, чому посприяли директори цих закладів В. М. Антонюк та В. М. Дмитрук, несподівано вийшло дуже приємне свято.
Потім була поїздка у с. Святе, в зимовий ялинковий ліс. Там серед красунь ялинок учасники мандрівки обрали найгарнішу, вбрали її власноруч виготовленими прикрасами і водили хороводи. Біля вогнища зігрілися, підкріпилися і гайнули зі старовинними прабатьківськими колядками до свого села. А там щедрували четвертокласники зі своєю улюбленою вчителькою вдома, своїм батькам, розповідали про свої пригоди.
Захопленню дітей не було меж. Позитивних вражень отримали на рік, якраз до Різдва, коли разом з маленьким Ісусом народиться і нова щаслива дитяча казка.
Віктор ТАТАРИН,
голова батьківського комітету 4 класу
Новомощаницької
ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry