З 21 по 23 травня молодь з різних областей України подорожувала мальовничими куточками Рівненщини в пошуках пригод та нових знайомств. Цього разу у таборуванні взяли участь 50 чоловік - представники Волині, Рівненщини, Київщини, Житомирщини… Організаторами заходу виступитили громадські організації «Центр суспільних перетворень», «Права Ініціатива» і «Національний альянс».


Мандрівка розпочалась в Острозі, а завершилася в урочищі Гурби, на місці найбільшого бою УПА з НКВС та ЧА. Учасники екскурсії мали змогу побувати в Острозькому замку, Межиріцькому монастирі, на руїнах Новомалинського палацу, пройтися екологічною стежкою в Бущі, побачити повстанський побут у криївці в Гурбах. Під час таборування молодь пройшла військовий та ідеологічний вишколи.
Засновник Мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» Юрій Устимчук розповів: «Я з юнацького віку таборую. Для мене це не просто туристичний похід, а можливість нових знайомств, досвіду, розвитку. Цьогоріч виникли певні труднощі з фінансуванням, адже влада на місцях з різних причин мінімально підтримує організацію такого заходу, як «Стежки». Також на кількість учасників вплинув COVID-19. Але на наступний рік плануємо чимало цікавого, тож запрошуємо шанувальників екстриму до участі».
Також своїми враженнями поділилася учасниця заходу Дарія Борисович: «Я в таборі вже вдруге. Вперше мене туди запросив мій хлопець. Я намучилася з мозолями й іншим, але позитивних вражень було набагато більше. Після «Стежок» я вже побувала в іншому таборі - «Звитяга». І зупинятися на цьому не планую».
Загалом Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких» уперше відбувся в 2014 році. Відтоді близько 400 хлопців і дівчат відвідали Рівненщину завдяки «Стежкам». Наступне таборування заплановане на весну 2022 року.
Олександр ПОДВИШЕННИЙ.
На фото: учасники табору.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити