Червень кличе за собою у дорогу випускників. Настав час прощатися із школою і для шістьох найкращих учениць Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст.
В урочисто прибраній залі директор школи Раїса Чаюк вручила документи про освіту Людмилі Гагусі, Вікторії Новосад, Юлії Дащинській, Марії Тихончук, Іванні Капітулі і Наталії Лазоришиній. Раїса Мефодіївна привітала випускниць, відзначивши, що кожна з них неповторна у своїх знаннях і красі, вручила Подяки батькам за виховання дітей.
Привітати дівчат прийшли друзі, вчителі, односельці. Розділив з ними радість святкування і депутат районної ради Олег Євгенович Дацюк. Вже багато років пан Олег приїжджає у наше село на свята, і не з порожніми руками. І цього разу, вітаючи випускниць і запевнивши їх, що підтримає, коли виникнуть труднощі, депутат, як і годиться гостеві, вручив випускницям пам’ятні подарунки.
Ще одним приємним сюрпризом на святі був приїзд гостей з Америки, штату Орізона. Саме туди 4 роки тому виїхала сім’я Гагухів - Ольга Миколаївна, Володимир Артемович та двоє їх дітей, що навчалися у Маломощаницькій ЗОШ. Віталик, однокласник дівчат, прибув з-за океану, щоб у такий святковий день привітати випускниць, а також порадував їх та вчителів школи заморськими подарунками і солодощами.
Перша вчителька Світлана Авдіївна ввела всіх у ностальгію - пригадала дитячі роки наших випускниць і як оберіг вручила дітям статуетки янголів, щоб допомагали у важкі хвилини.
Класний керівник Валентина Мефодіївна витерла непрохану сльозу, подякувала дівчатам і їх батькам за те, що у спілкуванні з ними відчувала радість і підтримку, взаєморозуміння.
Свято закінчилось. Попереду дівчат чекає самостійне життя, вибір професії… В добрий час і в добру путь, дорогі наші діти! Щиро дякуємо вчителям Маломощаницької ЗОШ за наполегливе навчання і хороше виховання наших дітей.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар Маломощаницької ПШБ 
і вдячні батьки випускниць.

Comments are now closed for this entry