Четверте підсумкове місце посіли вихованці відділення футболу Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи на Хмельниччині, де взяли участь у чемпіонаті Нетішина та ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2006 та 2008 років народження. Змагання тривали з 31 січня по 2 лютого.

Вихованці тренера-викладача з футболу Олександра Соборського боролися за перемогу у віковій групі 2008 року народження, в якій загалом змагалися 12 команд з Нетішина, Хмельницького, Вінниці, Фастова, Ковеля, Смиги та Полонного.


Здолбунівські юні футболісти продемонстрували технічну гру. У своїй підгрупі вони здолали суперників з Нетішина - 4:0, легко обіграли хмельничан - 8:0 та внічию розійшлись з футболістами з Вінниці - 0:0. Проте, за різницею м’ячів, наші юнаки посіли 2 місце у підгрупі і були позбавлені боротьби за золоті медалі змагань.
У загальному підсумку, продемонст­рувавши чудовий результат і не поступившись в рахунку у жодній грі, здолбунівчани посіли 4 місце.
До складу нашої команди увійшли: учні Здолбунівської гімназії Володимир Соборський, Дмитро Штельмащук, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 - Іван Супрунюк, Марк Петровський, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 - Антон Хмарук, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Володимир Власюк, учні загальноосвітньої школи І ступеня № 7 Марк Сітовський, Дмитро Єфімчук, Вадим Решко та учні Квасилівського НВК Денис Потапов та Назар Гарбарчук.
Дирекція ДЮСШ
Здолбунівської районної ради
Рівненської області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити