Такими проявили себе здолбунівчани у фіналі другої Всеукраїнської
спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”

Змагання ці 10-13 вересня ц. р. зібрали в Ужгороді 252 спортсменів-аматорів, які представляли 23 регіони нашої держави і її столицю. До команди Рівненщини увійшли спортмени з Млинівського, Костопільського, Володимирецького, Рівненського районів, обласного центру та міст Здолбунів і Кузнецовськ.
Фіналісти спартакіади завзято боролись за перемогу у шести видах, якими були армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс і шахи. Усі спортсмени, попри стан свого здоров’я і труднощі, спричинені ним, продемонстрували неабияку силу волі, майстерність і прагнення проявити себе якнайкраще.


У змаганнях брали участь наші земляки Андрій Ярошенко та Олександр Марковський. І, як відзначили вболівальники та судді, виступи їх запам’яталися, адже викликали чимало емоцій, хвилювань. Так, Олександр боровся за перше місце в дартсі, але один з дротиків, кинутих ним, не втримався належні секунди на мішені, і це змінило результат - п’яте місце. Теж п’ятим, але у турнірі з армспорту серед учасників у ваговій категорії понад 90 кг, став Андрій Ярошенко.
Зусилля здолбунівчан, як і кожного з їх товаришів-фіналістів спартакіади, посприяли досягненню гарного спільного результату - команда Рівненщини (на фото) увійшла в десятку найсильніших.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry