Після завершення Здолбунівського зимового чемпіонату з міні-футболу багато хто з наших футболістів пробує свої сили в аналогічному турнірі у місті Острозі.
Цей турнір проводиться там лише 4 рік поспіль, але вже набув широкого розголосу в області. Цьогоріч у ньому беруть участь представники 22 команд Острозького та Здолбунівського районів.


На противагу здолбунівському традиційному зимовому турніру ці змагання проводяться у зручніший за погодними умовами період (турнір розпочався 1 березня). Також суттєвою відмінністю є те, що команди грають на чудовому штучному майданчику стандартного розміру - 20х40 метрів.
Досить непогано почала свої виступи на змаганнях команда ФК «Здолбунів» (на фото). Гравці отримали можливість представляти на
турнірі наше місто завдяки підтримці відомої людини - почесного голови ТОВ «Укр­цемремонт Здолбунів» Владислава Мирославовича Романухи. Він і у час непорозумінь та чварів у нашій країні вирішив не лишатись осторонь і, як завжди, посприяти розвитку спорту.
Здолбунівська команда впевнено взяла старт, здобувши в перших чотирьох іграх одразу 4 перемоги. Але вирішальна боротьба ще попереду. Будемо сподіватись, що для наших футболістів вона теж буде вдалою.
Максим ОЛЕКСЕНКО,
секретар Здолбунівської федерації футболу.

Comments are now closed for this entry