У м. Коломия відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років, зібравши провідних молодих штангістів держави. Розігрувалось всього вісім комплектів нагород. І найприємніше те, що дві із восьми золотих медалей чемпіонату завоювали наші земляки - вихованці тренера Здолбунівської ДЮСШ «Колос», заслуженого тренера України Володимира Григоровича Гордійчука, майстри спорту України Роман Василевський та Сергій Смочек.


Вперта боротьба за перемогу точилася між штангістами у ваговій категорії до 69 кг, де виступав десятикласник Здолбунівської ЗОШ № 4 Сергій Смочек. Проявивши бійцівський характер, хорошу спортивну техніку, юнак показав відмінний результат. У ривку підняв штангу вагою 115, 120 і 123 кг, у поштовху - 135, 140 і 145 кг. У двоборстві сума склала 268 кг, що дозволило нашому земляку виграти золоту медаль чемпіона, причому перевершивши норму майстра спорту на 18 кг. Відзначу, що перемога ця далась нелегко, адже Сергієві довелося змагатися із суперниками на чотири роки старшими від нього.
Окрасою чемпіонату став виступ чемпіона України 2010 р. серед юнаків Романа Василевського (вагова категорія - до 105 кг). У ривку він підняв штангу вагою 162 кг, а у поштовху - 190 кг. В сумі цей показник становив 352 кг і був найкращим. Роман Василевський теж перевершив норму майстра спорту України. На 37 кг!
Обох наших спортсменів зараховано до юніорської збірної України, у складі котрої вони готуватимуться до чемпіонатів Європи та світу.
Вітаємо наших важкоатлетів із заслуженою перемогою і бажаємо нових спортивних досягнень.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
завідуючий відділом з питань фізичної 
культури та спорту Здолбунівської РДА,
 майстер спорту України.

Comments are now closed for this entry