Учасники і організатори змагань.

Нещодавно у с. Копитків відбулась відкрита першість ОДЮСШ “Колос” з боксу під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”. Меценатом змагань виступив депутат Здолбунівської міської ради Валерій Борисович Загородній.


Участь у першості взяли команди клубів “Колос” (тренери Олександр Шепелюк та Володимир Соколовський), ім. Яндали (тренер Ярослав Романишин) та ДЮСШ № 5 (тренери Олег Плюхін і Юрій Мальчишин) м. Рівного, СК “Колос” м. Дубно (тренер Роман Підзюбанчук), СК “Максим” м. Нетішин (тренер Анатолій Грушин), СК “Колос” (тренер Володимир Анцибор) та “Спартак” (тренер Віктор Мазур) м. Здолбунова, СК “Колос” смт Теофіполь Хмельницької обл. (тренер Олександр Кеда) і СК “Колос” с. Копитків (тренер Володимир Мандзюк). Головним суддею змагань був Юрій Марчишин, головним секретарем - Юрій Соколовський. На ринзі змагались наймолодші спортсмени, вік яких 9-10 років. І, що приємно, не тільки хлопці, а й дівчатка.

 

 Вручення нагороди юній боксерці - вихованці тренера В. МАЗУРА.


За словами В. Загороднього, незаважаючи на неопалюване приміщення, у якому проходила першість, атмосфера на турнінірі була теплою і доброзичливою. Тренери підтримували своїх вихованців, а спортсмени демонстрували навики, які перейняли від своїх наставників.
Ніхто з учасників не залишився без уваги, кожен отримав призи і подарунки. Спонсора змагань було нагороджено почесною грамотою та медаллю турніру. Він з приємністю прийняв ці відзнаки, зауваживши, що найвищою нагородою вважає радість юних боксерів від можливості показати свої здібності у чесній спортивній боротьбі, повчитися один в одного.


Меценат змагань депутат Здолбунівської міської ради
Валерій ЗАГОРОДНІЙ.


Учасники першості щиро вдячні Валерію Загородньому за спонсорську підтримку. Особлива подяка організатору змагань, тренеру ОДЮСШ “Колос” Володимиру Мандзюку, який встановив у сільському клубі боксерський ринг та доклав максимум зусиль, щоб турнір відбувся на високому рівні.
Оргкомітет.

Comments are now closed for this entry