у приміщенні ФОРК «Тонус» було проведено турнір з шашок та «Веселі старти». Організаторами заходу виступили відділ з питань фізичної культури та спорту РДА, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ФОРК «Тонус» та Християнська спілка молоді м. Здолбунова.
Дванадцять учасників представляли 6 шкіл району: міські - №№ 1, 3, 5, Здовбицьку та Мізоцький НВК. У «Веселих стартах», які включали в себе змагання з боулінгу, дартсу та «Кільця», перемогла команда Мізоцького НВК. Друге і третє місця вибороли відповідно спортсмени шкіл № 5 та № 3. Ці команди нагороджено грамотами відділу з питань фізкультури та спорту райдержадміністрації і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У змаганнях з шашок перемогу здобула Люба Лукашук із ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Друге і третє місця розділили між собою Андрій Міськов із с. Здовбиця та Іван Кондратюк з селища Мізоч. Ці діти представлятимуть наш район на обласних змаганнях, їх теж нагороджено грамотами.
Всі учасники змагань отримали подарунки - настільні ігри, для них також організували солодкий стіл та фотографування на згадку.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського 
РЦ СССДМ.

Comments are now closed for this entry