1 лютого Здолбунів відвідала делегація Професійної футбольної ліги України у складі представників ПФК «Динамо» Київ – фахівців з підготовки та утримання футбольних полів. Очолив робочу групу один з кращих в Україні майстрів у цій справі Леонід Васильович Лавриненко. В його активі футбольні поля в Кончі-Заспі, Моршині, Бородянці, Щасливому та інших містах України.
Гості побували на стадіонах “Колос”, “Локомотив” м. Здолбунова, ознайомилися зі станом футбольних полів. Вони були приємно здивовані технологією їх будівництва та станом утримання. В наш час, щоб побудувати поля за такими технологіями, з таким дренажем, потрібні десятки мільйонів гривень. Сучасні футбольні поля будуються за простішими і дешевшими технологіями. Натомість стан самого стадіону «Локомотив», за словами Л. Лавриненка, – це 70-ті роки минулого століття. Стосовно поля на стадіоні «Колос» Леонід Васильович сказав, що після певних вдосконалень, при умові поливу влітку, воно може стати досить пристойним.
Фахівці зустрілися з одним із старійшин здолбунівського спорту Володимиром Євгеновичем Бараном, який розповів їм про будівництво стадіону «Колос». Відбулася також ділова та змістовна розмова з президентом футбольного клубу «Автоленд» Станіславом Олександровичем Середюком, на запрошення якого київські гості й приїхали в Здолбунів.
Ігор Гомончук,
студент Рівненського інституту Відкритого
міжнародного Університету розвитку людини «Україна».

Comments are now closed for this entry