25-26 грудня в приміщенні фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» за фінансової підтримки політичної партії «Фронт Змін» проводився відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу. Змагання проходили в п’яти вікових групах, починаючи з 1992-1993 років народження до 2000-2001 років народження. Показати свою силу та майстерність з’їхалось 74 спортсмени зі спортивних шкіл «Локомотив», «Колос» м. Здолбунова, «Колос» с. Копитків, а також участь у цьому турнірі взяли спортсмени з міст Рівне, Сарни та Дубно. На відкритті змагань були присутні депутат обласної ради, голова Рівненського обласного осередку політичної партії «Фронт Змін» Вадим Сидорчук, депутат обласної ради, керівник фракції «Фронт Змін» в Рівненській обласній раді Михайло Кирилов, депутат районної ради, голова Здолбунівського районного осередку ПП «Фронт Змін» Олег Буздиган, начальник відділу у справах фізичної культури і спорту Здолбунівської РДА Михайло Гарбовський.


На змагання прийшло подивитися багато глядачів і вони не були розчаровані. Бої проходили цікаво, в напруженій боротьбі. У віковій групі 1992-1993 рр. народження у ваговій категорії 64 кг переміг Вадим Ярмолюк зі Здолбунова, а в групі 1994-1995 рр. народження у ваговій категорії 57 кг - Сергій Семенюк, теж здолбунівчанин.
Серед спортсменів 1998-1999 рр. народження у ваговій категорії 34 кг переміг Василь Теребійчук з с. Копитків.
Серед народжених у 2000 році та молодших у ваговій категорії 30 кг переміг Владислав Намчук з м. Рівне.
Всіх переможців та призерів було нагороджено грамотами та медалями, а кращому боксеру цих змагань у визначенні суддівської колегії від Рівненського обласного осередку ПП «Фронт Змін» було вручено боксерський шолом. Нагороду вручав депутат районної ради, голова Здолбунівського районного осередку ПП «Фронт Змін» Олег Буздиган (на фото зліва).
Микола Шевченко,
начальник ФСК “Локомотив”.

 

Comments are now closed for this entry