Команда “Вікторія”.

Під такою назвою з 17 по 23 липня в м. Скадовську Херсонської області проходили всеукраїнські змагання з футболу серед юнаків 1997 року народження на кубок “Золотий колосок-2010”.
Рівненську область представляла команда із нашого району “Вікторія”. До її складу входили представники сіл Здовбиця, Копитків, П’ятигори, Білашів, сел. Мізоч та м. Здолбунова.
Цьогоріч до Скадовська з’їхалося аж 19 команд. В групі з нашими земляками змагалися представники Житомира, Запоріжжя, Херсона і Хмельницького.


В першій грі наша команда перемогла житомирчан з рахунком 1:0. В другій сильнішими виявилися футболісти Запоріжжя – рахунок 2:0 на їх користь. Мабуть, початковий успіх дещо розслабив наших хлопчаків, тому і третя гра принесла поразку від команди Хмельницького – 4:0.
Отож, щоб вийти з групи, треба було перемогти у господарів – представників Херсона. Гра була тяжкою і напруженою. Забивши у першому таймі гол зі штрафного, другий тайм наші футболісти наполегливо захищалися і вистояли. Набравши 9 очок, зайняли друге місце у групі й вийшли у чвертьфінал, де зіграли з командою Луганська. Вона виявилася сильнішою і перемогла здолбунівчан з рахунком 2:0.
В підсумку команда “Вікторія” зайняла V місце, а в залік області зарахується ІV, оскільки попередні два місця посіли хмельницькі команди.
Для наших юних футболістів це хороший результат, бо половину команди складали гравці 1998 року народження.
Поїздка ця відбулася завдяки батькам дітей та спонсорам. Тож команда “Вікторія” висловлює щиру вдячність за чуйне ставлення і допомогу не лише батькам, а й голові РДА М. П. Євчуку, завідуючому сектором у справах молоді та спорту М. В. Гарбовському, іншим керівникам та підприємцям – Ю. П. Лиморенку, О. М. Андріюку, М. Ш. Мансурову, С. О. Середюку, І. Д. Люльчаку, П. І. Боярчуку, О. Г. Вітрику, Л. В. Кошельнику, О. Г. Скриннику, П. І. Кравчуку, М. А. Романусі, О. Ю. Дергунову,
В. А. Крючковському, В. І. Матиюку, В. Я. Малахову, В. П. Тишкуну, Т. П. Шалигіній, В. І. Фурманчуку, І. С. Гуменюк, П. Т. Ружицькому, Л. В. Данько, О. П. Клименко, С. Т. Яворському,
С. Й. Царуку, В. П. Літвінчуку,
В. П. Возному, Ю. В. Рукінову, В. Климчуку, П. М. Климчик,
В. М. Мулярчуку, І. Г. Гнатюку.
Михайло ШИБУНЬКА,
 тренер ДЮСШ “Колос”.

 

Comments are now closed for this entry