8-10 травня відбулася відкрита першість Здолбунівської ДЮСШ «Колос» та м. Здолбунова з велоспорту на шосе, у якій взяли участь понад 100 юних велосипедистів з Києва, Вінниці, Хмельницького, з Волині та Рівного.
В перший день змагань спортсмени взяли участь в індивідуальній гонці на 10 км на дерманському шосе. Серед дівчат переможницею стала здолбунівчанка Анастасія Гайдук, у юнаків на цій же дистанції третє місце виборов учень міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Владислав Корень.
Другого дня, 9 травня, в Здолбунові відбулася гонка-критеріум на дистанції 20 км серед дівчат. Анастасія Гайдук у цьому виді була третьою. Її товариш по команді Владислав Корень теж був третім серед юнаків на дистанції 30 км. Приємно, що любителі велоспорту, а їх зібралося досить багато, активно підтримували нашу команду під час гонки, що зробило її ще більш захоплюючою.
В останній день групова гонка на 30 км у дівчат і 50 км в юнаків відбулася на дерманському шосе і фінішувала в мальовничому Дермані. Найкращого результату серед здолбунівчан у цьому змаганні досягла знову ж Анастасія Гайдук — третє місце, а Владислав Корень був четвертим.
Хочеться подякувати організаторам велоперегонів, спонсорам: міському голові І. О. Ольшевському, голові обкому профспілки АПК
В. І. Грибку, директору ЗАТ «Іскра» В. І. Фурманчуку, директору ПП «Компанія Автоленд» С. О. Середюку, підприємцю В. І. Матиюку та іншим.
Володимир ЯНЧУК,
директор ДЮСШ «Колос».

Comments are now closed for this entry