У Костополі 9-10 березня проходили відкритий чемпіо­нат Костопільської ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р. н. та молодших, а також чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юніорів та юніорок віком до 20 років.
У змаганнях взяли участь й 11 спортсменів відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради. Вони змагалися з суперниками з Рівного, Березного, Вараша, Сарн, Дубровиці та Костополя. Загалом за перемогу боролись понад 80 учасників.


У відкритому чемпіонаті ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р. н. та молодших наші спортсмени продемонстрували такі результати:
перші місця вибороли: у ваговій категорії (в/к) до 34 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ярослав Мудрий, у в/к до 38 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов, у в/к до 49 кг - учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, у в/к до 61 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин, у в/к до 67 кг - учень Здолбунівської гімназії Василь Устименко, у в/к +73 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша;
срібні нагороди здобули: у в/к до 38 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Данило Іванчук, у в/к + 67 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 4 Артур Романюк.
У чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років чемпіонами області стали Максим Демчишин, Василь Устименко та Ігор Кулеша. Бронзова медаль чемпіонату – в Артура Романюка.
Підготували спортсменів заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Гордійчук, тренери з важкої атлетики ДЮСШ Здолбунівської районної ради – майстер спорту Дмитро Марчук та майстер спорту міжнародного класу Сергій Астахов.
Дирекція ДЮСШ Здолбунівської районної ради.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити