У чемпіонаті району з футболу сезону 2009 року брало участь 6 команд, які зіграли між собою у 2 кола по 10 матчів. Ще у першому колі визначилась трійка команд, які повели боротьбу за чемпіонське звання. Хоча команди, які посіли в результаті 4-6 місця, також демонстрували у багатьох матчах цікавий та результативний футбол. Найрівніше пройшовши всю турнірну дистанцію, чемпіоном району стала команда “Хлібороб” (с. Богдашів), яка лише в останньому турі (вже в ранзі чемпіона) поступилась своєму найпринциповішому супернику – “Експресу” (м. Здолбунів). Таким чином, ”Хлібороб” за останні три роки вдруге виграв чемпіонське звання. Підсумкова турнірна таблиця має такий вигляд:

Ще більш запекліша боротьба точилась на футбольних майданчиках під час розіграшу Кубка району. Вигравши у фінальній грі у команди ФК “Волинь” (м. Здолбунів) з рахунком 3:1, Кубок району дістався команді “Хлібороб”, яка зробила дубль сезону 2009 року.
В оптимістичному настрої “Хлібороб” брав участь у створеному Рівненською обласною федерацією футболу турнірі “Ліга чемпіонів”, який проводиться серед переможців районних чемпіонатів області. Впевнено здолавши суперників в 1/8 та 1/4 фіналу, наша команда за результатами двох півфінальних матчів поступилась чемпіону Березнівщини.
У кожному матчі всіх турнірів до перемог команду вів багаторічний граючий тренер та капітан команди Юрій Гриценко. Особлива подяка від команди людині, яка, будучи президентом клубу, протягом всього сезону підтримувала гравців як у фінансовому плані, так і просто добрим словом або порадою, – директору ПСП “Хлібороб” Петру Йосиповичу Мосійчуку.
Сергій МИЛЯН,
голова Здолбунівської районної федерації футболу.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry